| Castravete12 a întrebat:

Bună ziua, am 23 de ani și din 2016 ma trezesc mereu dimineața la 9 10, știți care ar putea fi problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Ceasul biologic
adica creierasul tau s-a invatat cu acest program.

| Castravete12 explică (pentru Fatamuntilor):

Ma culc la 2 noaptea ma trezesc la 9

| Hyperion7 a răspuns:

Nu cred că este o problema, ci ceasul biologic s-a învățat cu aceasta rutina și de aia te trezești la aceeași oră, cel puțin așa cred

Răspuns utilizator avertizat
| liliana77any a răspuns:

Te-ai obisnuit asa, poate ai anumite obiceiuri la ora aceea.
Poate atunci te speli pe fata si iti faci cafeaua.
Corpul tau s-a obisnuit asa.
Sau poate te trezeste lumina sau un zgomot de afara.