| Lin_Mada_1997_pxQQ a întrebat:

am 5 zile de cand m-am masturbat de 2 ori pe zi si astazi cand am intrat in dus am avut urina de culoare maronie, m-am speriat foarte tare...Va rog frumos, de la ce o fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Nu cred ca are treaba cu labica intensa de o practici.
PS: NU mai face pipi in duswinking nu e frumos laughing)

| CodrutElian1990 a răspuns:

Deocamdata nu e nimic alarmant. Culoarea urinei difera de la incolora la maronie. Depinde ce bei si chiar ce mananci. Asteapta cateva zile. Atata timp cat nu te doare nimic, nici cand urinez, nici cand nu urinezi, nu e nimic alarmist. Alarmist ar fi daca ar contine sange.
Cand eram de varsta ta gluma era ca au putrezit crucile din sange, cruci care prezentau existenta sifilisului. Mai astept intrebari.

| Jonas94 a răspuns:

Urina maronie, indică o problemă cu rinichii, n-are nici o treabă cu masturbarea.
Ar fi bine să te duci la medic.

| deadhoe a răspuns:

Bea apă, B E A A P Ă