| Georgiana1620 a întrebat:

Am aflat ca am fierea obosită si desigur pe langa această problema am stări de greață. Treaba ține de vreo 3 luni si vreau sa stiu daca cineva a mai avut problema asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu vreau sa te sperii dar cred ca fierea ta este mai mult decat obosită. Un control la un medic specialist nu ti-ar strica.

| Georgiana1620 explică (pentru darrio2007):

Marti o sa ma duc din nou.

| alina2k18 a răspuns:

Medicul de te-a diagnosticat nu ti-a recomandat regimul specific si eventual medicatie pentru o perioada de timp?

| Georgiana1620 explică (pentru alina2k18):

Am primit pastile pentru stomac si greață si mi s-a spui sa nu mananc grăsimi sau mancare prăjită. Pe langa acele pastile am luat de unul singur si anghirol( pentru fiere). Marti o sa ma duc din nou la medic.

| oz_1736 a răspuns:

Respecta regimul alimentar si ia tratamentul. Altfel ajungi la operatie mai devreme decat trebuie