| anonim_4396 a întrebat:

Am dat noroc (adică ne-am strâns mana) cu un om care avea sida si sifilis (eu nu știam chestia asta) si de atunci parca mi-au aparut ca un fel de tăieturi pe mana sau nu stiu cum sa le zic cam de 1 centimetru. mentionez ca au trecut cam 8 zile de atunci și ca nu aveam nici un fel de rana la mana si nici el la rândul lui. e posibil sa fii luat ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este imposibil sa iei SIDA sau sifilis prin atingere

| xWeestoO a răspuns (pentru Brigaela):

Am tot citit pe net si am inceput sa îmi fac griji pentru cele 2 semne aparute. Oricum multumesc pentru raspuns si numai bine!

1 răspuns: