| bebediana a întrebat:

Am dintii canini iesiti inafata. si as vrea sa imi pun aparat dentar. Dar nu am prea mult timp la dispozitie. In cat timp ar putea sa faca aparatul si cat m-ar costa? aveti idei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mymiii a răspuns:

Pentru ati pune aparat dentar, trebuie sa nu ai nicio carie(nici la dinti, nici la masele), daca este asa, inseamna ca se poate rezolva repede...Nu ai mult timp de asteptat pana ti-l face. Costa in jur de 7-10 milioane!

| iuliaa27 a răspuns:

Si eu am nevoiehappy. Pai, am strans 5 mil.` jum`, dar colega mea a dat 3 mil. jum` pe el.Pai,depinde de unde esti` si cine ti`l face.De exemplu pe verisoara mea a costat`o doar 2 mil.
Apai...binee,acum 4 anihee hee. Acum`aa...cred ca, costa si mulajulhappy.
Bafta!:X