| crysti88 a întrebat:

Buna Ziua am facut operatie de scoatere a patei melanice si mi s-a inflamat ochiul si medicul oftalmolog care mi-a facut operatia spune ca trebuia sa imi treaca pana acum operatia fiind facuta acum exact o saptamana,mi-a dat sa pun in ochi dupa operatie picaturi Xanternet trei zile la rand si Netildex de cinci ori pe zi,si dupa ce s-a terminat xanternet-ul, mi-a dat sa iau floxal 1 picatura de 6 ori pe zi si flumetol tot o picatura de 6 ori pe zi si le iau deja de vreo 3 zile si nici un rezultat? care stiti sau ati trecut prin asa ceva.Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DiaS a răspuns:

Cere sfatul altor oftalmologi!