| anonim_4396 a întrebat:

am gasit in dulap niste fulgi de porumb si m-am gandit sa-i amestec cu iaurt de baut, tot timpul fac asa.Problema e ca nu stiu daca maicamea i-a cumparat recent,pachetul era desfacut,si cand am mancat am simtit un gust ciudat,si apoi pe un perete al bolului era un vierme micut,nici nu stiu daca era vierme,si am mers si am aruncat tot ce aveam in gura, problema e ca am mancat totusi 2-3 linguri bune pana mi-am dat seama, se poate sa patesc ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| anonima0101 a răspuns:

Nu, nu patesti nimic.big grin

| pilaf a răspuns:

Poate o mică indigestie provocată de scârbă. happy