| Alex_Alex_1995_j8Je a întrebat:

Buna ziua am luat am foat la un doctor psihiatru si acolo mi sau dat niste pastile rispen rivotril actovegin si gincobiloba,pe moment mam simptit mai bine si le-am continuat si acasa trei luni,dupa aceea nu le-am mai continuat si a anceput sa am ameteala stari de voma nu mai ami vine sa merg la toaleta cum mergeam,nu mai dorm bine,activitatea sexuala nu mai e ca anainte,mentionez ca acum nu mai iau nici un fel de pastile, vreau sa stiu daca ami voi reveni la normal cum am fost, cine stie ceva poate sa ami scrie pe Facebook meu alx alex alex

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alinadianaaa a răspuns:

Trebuia se respecti indicatiile medicului cand sa opresti tratamentul, nu poti sa opresti tu asa dupa tine.Mergi din nou la doctor si el iti va spune ce este bine de facut.