| andradaaa12 a întrebat:

A mai avut cineva durere de rinichi, stări de vomă, amețeală, diaree, simptomele astea le am de trei zile, mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Dandinelle a răspuns:

Durerea e in zona rinichilor? Cel mai bine mergi la un consult la medicul de familie pentru că în zona aia sunt mai multe și poate se resimte doar acolo.

| hirdovsmiv a răspuns:

Da, eu am avut simptomele astea înafară de vomă aproape o săptămână.

| andradaaa12 explică (pentru hirdovsmiv):

Și ce ai făcut în legătură cu asta?