| DelliCCioaSSa a întrebat:

Am o intrebare..De vreo jumatate de an imi transpira palmele excesiv(mai ales vara) Si le am tot timpul reci..De vreo luna am observat ca transpir si la subrat..Pana acum numai cand faceam efort excesiv transpiram..Deodorant folosesc in fiecare dimineata..Si cand ma schimb..Si dus-ul il fac in fiecare zi..Care credeti ca este afectiunea?.
Va rog raspundeti-mi doar in cunostinta de cauza.
Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| wintermee11 a răspuns:

Probabil ca trupul tau sufera niste tranformari draga mea..nu trebuie sa te panichezi. o sa fie totul ok..Stii ce ma bucura? ..ca mai sunt romani care fac dus dimineata..incepusem sa-mi fac griji.Numai bine!;-)

2 răspunsuri:
| DelliCCioaSSa explică:

Nu ma panichez..Doar ca e jenant..Nu te poti imbraca cu ce vrei..Trebuie numai haine inchise la culoare.

| DanceLolipop a răspuns:

Nu cred ca esti bolnava happy ceea ce eu cred e ca esti la pubertate si e normal sa ti se intample astea. stai linistita ca nu patesti nimic!