| Lin_Mada_1997_pxQQ a întrebat:

am un prieten de 15 ani care a fost pacalit de un dependent sexual de 39 de ani care l-a facut sa-i faca anal si oral. Prietenul meu de 15 ani mi-a spus ca i-a tras-o de vreo 15 ori, omului acela i-au tras-o multi dar amicul meu a facut si multe prostii dupa 4 luni de cand nu i-a mai tras-o fumasera etnobotanice pana intr-o zi cand i s-a facut rau, avea atacuri de panica zilnic fara sa fumeze. A fost la control si i s-a spus ca are o infectie in gat. El are probleme cu gatul de mic, nu prea are voie sa manance inghetata si sa bea apa rece, i s-a dat oxacilina de 1 000 si a luat cateva pastile si au inceput simptomele, respiratie ingreunata, stari de lesin, plangea mai mereu, avea atacuri de panica, nu prea avea pofta de mancare.Au trecut 1 an si 8 luni de cand spune ca respira greu, are 4 luni de cand spune ca nu mai are respiratie ingreunata, doar cateodata cand sta cu gandul de exemplu cand iese afara e un om normal respira normal, doar cand sta cu gandul respira greu si imi spune ca nu tuseste. Nu are alta problema decat bubite in gat langa agmidalite tot de 4 luni si senzatia de nod in gat. A fost la control de inima si i s-a spus sa se duca la tiroida si nu a fost. Acum imi spune ca are un nod in gat si scoate mereu puroi cand scuipa, mai are cateodata stari de voma seara dar mananca, nu a scazut in greutate chiar s-a ingrasat oare o fi sida/hiv? Datorita faptului ca a facut sex cu acel om neprotejat sau o fi de la etnobitanice si e totul in capul lui?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ar trebui sa isi faca analize de sange sa nu mai stea asa, sa mearga la dermatologie-venerice si sa ii ceara doctorei analize de sange pentru boli sexuale.

1 răspuns:
| HadesSs a răspuns:

Eu zic ca sunt povesti de adormit copii astea, faza cu etnobotanicele o cred dar faza cu sexul nu o cred eu zic din cauza prostiilor alea nu mai stie pe ce lume traieste.