| Ana3389 a întrebat:

Eu veau sa dau la academia de politie iar printre examinarile medicale pe care trebuie sa le faci se afla si examenul ginecologic. Problema e ca nu mai sunt virgina si nu as vrea ca parintii mei sa afle asta inca.
Scrie pe fisa medicala daca esti sau nu virgina?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca dai examen la academie inseamna ca esti major, caz in care nu vad de ce trebuie sa te feresti de parinti.

Oricum nu cred ca informatia aia va fi trecuta undeva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, am citit pe un forum ca cica e vorba de dezbracat, controlat daca aveti operatii, etc.Nu stiu daca e asa, doar ti-am zis ce am gasit.
Si,ar fi, PREA penal si absurd si penibil, sa scrie pe o fisa daca esti virgina sau nu, nu asta e ideea laughing Ideea e sa fii sanatoasa maxim sa scrie "fara boli", etc). Asta cred eu big grin

| senstein a răspuns:

Curvo!

| KinderS a răspuns:

Oricum vei fi singura la controale.