| Sufletel92 a întrebat:

De ce ma trezesc in fiecare dimineata cu ochii umflati? Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Nu te odihnesti destul.
Cauta si tu sa adormi la ore mai rezonabile.

| cristianorudi7 a răspuns:

De la atatea farduri si prostii

| Sufletel92 explică:

1.dorm destul, cam 12 ore
2.nu-s racita
3.la calculator stau cam mult
4.am vise agiate, visez toata noaptea.:@

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de la prea mult stat la calculator. Iti obosesti ochii.
Cu respect, John http://sp2.ro/019926

| ingrid112 a răspuns:

Nu dormi suficient sau ai un somn agitat
sau raceala.sau curent in zona.

| dendenysa a răspuns:

Mmm sunt mai multe cauze depinde, poate ai cearcanestraight face. sau poate e vr-un inceput de conjunctivita sau poate esti racitabig grin oricum ideea e, fa-ti un program aproape regulat de somn si ia pauze cand stai mult in fata calculatorului. un remediu ar fi ceva de genu puneti castraveti pe ochii serara cand te culci. o sa-ti fie mult mai bine