| ir250 a întrebat:

Buna Ziua!
am si eu o intrebare,
luna aceasta mi-a venit doar 2 zile (puternice ) si dupa s-a oprit brusc 2 zile a5-a zi mi-a venit iar cateva ore un roz sters ceva de genu. dupa iar s-a oprit, testul de sarcina l-am facut si a iesit negativ. ce sfaturi imi da-ti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alyyyyy2018 a răspuns:

Sa mergi la dr ginecolog.

4 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Daca ai avut chiar si 2 zile cu flux menstrual normal atunci nu ai de ce sa iei in calcul o sarcina. Nu ti face griji.

| Alfred0703 a răspuns:

Ce ti-a venit? Vecinul? Soacra? Diarea?

| ir250 explică (pentru Alfred0703):

Se intelege de la sine. pentru femei.

| Andreei555555 a răspuns:

Ce ti-a venit in primul rând?