| rudibob a întrebat:

Buna ziua.Am si eu o intrebare.Pe spatele penisului este o dunga rosie-maronie care intra pana la gland si cand decoltez se vede ca un fel de ata rosie care ma deranjeaza cand penisul este fleasca.Stiti ce este? Se va rupe la primul contact sexual? Am 16 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnduȘtie a răspuns:

Stai linistit pustiule, ața aia nu se rupe, se va intinde la primul contact sexual. E normal sa simti putin discomfort daca esti virgin?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai 16 ani si tu nu stii ca decolteul este doar ala de la femei, unde se vad sanii?

Penisul se DECALOTEAZA, nu decolteaza laughing

Ata penisului este perfect nromala acolo unde este si nu deranjeaza pe nimeni, asa o aveti toti baietiis i barbatii din lume!
Sub nici o forma ata penisului nu trebuie taiata sau rupta, fiindca penisul devine insensibil si te afecteaza la sex si erectii.