| 65581 a întrebat:

Am si eu o problema, cu o saptamana in urma am calatorit cu masina vreo 1400 km si nu am dormit vreo 24 de ore! Dupa ce am ajuns la destinatie din cauza ca eram foarte obosit aveam capul foarte incordat si la un moment dat a inceput sa ii tiuie in cap si in urechea stinga si de atunci am acest tiuit si am fost si la doctor si mi-a zis ca am tensiunea ridicata si mi-a prescris pastile sa urmez o saptamana dar nu m-au ajutat! Spuneti va rog ce sa fac si ce poate sa fie!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Mergi la un cardiolog si chiar la neurolog, după consultul cardiologic!

| Feitan a răspuns:

Doar un doctor poate sa iti spuna ce ai, daca ai fost la unul si nu te-a rezolvat du-te la altul si tot asa, daca esti mai instarit si vrei sa scapi de problema fara prea multe drumuri poti sa mergi la un spital privat oricum probabil nu o sa te coste foarte mult pentru ce problem ai.