| AnonimulR a întrebat:

am si eu o problema, nu am mai avut un contact sexual de aproximativ 1 an jumate ( sunt baiat ), dar mentionez ca masturbari au existat, nu foarte dese..si cam o data pe luna am niste usturimi pe pielea de pe capul penisului (pe interior) si iese o substanta albicioasa cu un miros urat, iar la un moment data am impresia ca am "capul" umflat si nu-l pot "dezbraca" din cauza usturimii. Sfaturi? multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| strutulik02 a răspuns:

Ai ceva ciuperca.du-te la medic. trebuie in generas sa te speli foarte des. du-te la medic si nu iti fie rusine de lucrul acesta! el te poate ajuta in cea mai buna masura

| Valentin_Alex_1996 a răspuns:

Mai folosește apa și sapunu laughing))))