| Mihaitza08 a întrebat:

Buna ziua. Am vazut astazi, ca atunci cand stau intins abdomenul meu este cam tare. Sa fie vorba doar despre ceva balonare sau vreo problema de sanatate? (daca ajuta cu ceva, de 4 zile iau Ospen 1500 + nurofen pentru raceala si gripa) nu cred ca ar fi din pastile dar ok. Daca aveti idee sa imi spuneti cam ce ar putea fi. Să aiba vreo legatură cu apendicita? Dar nu ma doare nimic, e pur si simplu tare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Dacă intra degetul, n-ai nimic, doar ți se duce în părți grasimioarahee hee

| Feri5 a răspuns:

Doar nu e tare cât piatra laughing

| Mihaitza08 explică (pentru Feri5):

Nu, dar totusi față de până acum... e tare. Si mă gandeam sa nu fie ceva problema

| Feri5 a răspuns (pentru Mihaitza08):

Nu cred că ai de ce să te îngrijorezi. Dacă persistă, înseamnă că e o problemă fie de la ficat, foe de la apendicită.