| Jigokunokishi a întrebat:

Am voie sa consum alcool cu ACC 200? Ma gandesc la vin si tarie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Miss25JK a răspuns:

In mod normal, alcoolul fie el bere sau tarie nu se ia in combinatie cu pastile! Am citit prospectul, nu scrie nimic de interzicerea consumului de alcool insa nu iti recomand. E joaca de-a sanatatea, pe o parte vrem sa luam pastile sa ne tratam, pe alta parte ne batem joc pe perioada tratamentului, imbibandu-ne cu alcool.