| tom11 a întrebat:

as avea nevoie de o parere, ma simt foarte rau de 1 luna, totul a inceput dupa o zi de munca in care mi-a fost rau, am o senzatie ca respir un aer sec...care nu imi ajunge in plamani, e o senzatie foarte ciuydata pentru ca daca imi acopar o nara de exemplu sau am nasul infundat simt ca respir bine, dar cand am nasul desfundat, simt ca respir acel aer racoros si sec care nu ma oxigeneaza si in unele seri imi amortesc mainile, incee ca o senzatie cu furnicaturi, dupa aia ma simt ca si cand mana mea ar fi umflata si imi amorteste si mi se ingreuneaza respiratie si mi se umfla burta, mentionez ca am gastrita de multi ani, dca iau calciu si magneziu repede, imi trece sa zic dupa vreo 30 min, dar e groaznic, ce poate fi? o simpla lipsa de calciu si magneziu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Kydie a răspuns:

Pai am un sfat... sper sa ajuta mergi si ceri si tu o reteta de la un doctor.parerea mea

| RoxyBrunetzik a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat
am baut ceai de sunatoare sau de musetel
foarte fierbinte
iar o data mi-a trecut de la sine