| anonim_4396 a întrebat:

as dori si eu ajutor! Mi-a intarziat menstruatia. Ultima menstruatie a fost pe 15 octombrie care a tinut 5 zile.In noiembrie nu am avut si deja suntem pe 9 decembrie si tot nimic.Mentionez ca nu am un ciclu foarte reguat mai vine la timp mai intarzie
, dar nici odata asa mult.Am facut dragoste protejat doar odata am facut-o fara. Ultimu contact sexual a fost acum 3-4 saptamani.Am facut deja 3 teste de sarcina care au iesit negative saptamana trecuta.As putea sa fiu racita fiindca urina are o culoarea galbena? Am simptome de menstruatie ma doare capu, spatele si totusi parca am greturi cate odata si sunt asa fara chef. Ajutati-ma cu un sfat! Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Este deja timpul sa ajungi la un medic si sa vorbesti cu mama ta.

| Heny95 a răspuns (pentru neutrino):

Ce sa vorbesc cu mama?

2 răspunsuri:
| Riv_Des_1965 a răspuns:

Cumpara un test scump ca sunt mai folositoare. 99℅esti gravida, 0, 5℅ai gripa;; 0, 5℅esti paranoica/ipohondra