| VlogDinMers a întrebat:

Salut, ce sa fac pentru muschii din partea inferioara de la abdomen ps am doar patru "patratele " dar nu sunt conturate cele de jos mai deloc sad vreau sa imi dati sfaturi daca aveti experienta si vreau seriozitate din partea voastra si chiar si exercitii pe care la faceti voi si cum.

5 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Pentru partea inferioara faci ridicari de picioare din culcat, sau mai bine din atarnat la bara sau altceva, daca nu da randament atunci pune-ti niste greutati de picioare, da e imposibil sa nu dea rezultat daca faci ridicari de picioare din atarnat exact cum ne punea la scoala sa facem atarnati de alea de lemnwinkinglaughing

| VlogDinMers explică:

Alea le fac si eu de pe you tube lvl 3 de vreo saptamana fac lvl 1 2 3 in fiecare zi da nimic sad nu pot sa inteleg de ce sad

| Reek54 a răspuns:

Asta fac eu, http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 crede-ma. e super bun.

| MiK3L a răspuns:

Lafel am si eu 4, dar numai ca nu le am pe cele de sus, dar fa 3 zile 1000 de abd/zi. apoi fa chestiile acestea pe fiecare zii : http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474&feature=related : n-o sa regrezti :)

| cosminel12 a răspuns:

Eu iti propun sa te apleci de 50 de ori pana la degetele de la picioare fara sa indoi genunchi timp de 5 minute
In 2 saptamani o sa ai si patratele