| Geomire a întrebat:

Bună ziua. Care ar fi greutatea ideală pentru un bebe (fetiță) în vârstă de 3 luni și 10 zile? Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| svenhassel13 a răspuns:

Nuuuu, e greutatea unui copil perfect sanatos, nu asculta toti doctorii de la Spiru Haret happy

3 răspunsuri:
| svenhassel13 a răspuns:

Pai la 3 luni... sa se apropie de 6-8 kg, depinde cat a avut la naștere

| Geomire explică (pentru svenhassel13):

Mulțumesc frumos. La naștere a avut 3.485 KG. Acum 11 zile am cântărit-o și avea 6.005 kg. Toată lumea care o vede spune că este grăsună, dar mie nu mi se pare?

| Geomire explică (pentru svenhassel13):

Mulțumesc frumos ❤️

| svenhassel13 a răspuns (pentru Geomire):

Nuuuu, e greutatea unui copil perfect sanatos, nu asculta toti doctorii de la Spiru Haret happy