| liviunm a întrebat:

Bună ziua care este cauza de imi apar pe brate cosuri din alea marunțele si pe spate la fel

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Intoleranta la gluten ar putea fi o cauza.

| PainTech a răspuns:

Nu exista cauza clara. Asta e varsta...

| alinadianaaa a răspuns:

Posibil ca transpiri abundent.

| celena a răspuns:

E acnee de varsta. sau v-ati ras si faceti foliculita. Dermatologul face diferenta!

| NoJams01 a răspuns:

Haine stramte, dezechilibru hormonal, materiale sintetice etc. Oricum, cel mai bun sfat este sa mergi la un dermatolog