| MJo a întrebat:

Bună ziua!
Ce pot face dacă sunt prost?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Să citești filozofie,incepi cu Socrate,Platon apoi vezi de pshiologia lui Freud,Jung apoi de evoluția lui Darwin și de cărțile lui Richard hawkins, ideea e sa te cultivezi, nu exista prosti doar ignoranți de rațiune, știință, se vede cât de multă cultura e in Ro

| dullcat a răspuns:

In locul tau m-as intreba de ce imi tai singur craca de sub picioare, punandu-mi eticheta de, prost'.

| Frank51 a răspuns:

Toată lumea a fost este sau va fi proastă cel puțin o dată în viață, totul e să nu faci un obicei din asta.

| gabicoo a răspuns:

Intră în politcă! Acolo vei avea succes! Nu mă crezi? Privește cu atenție la ce debitează 80% din cei care dețin funcții de decizie în România!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ești prost! Ai doar ghinion când te gândești.

Răspuns utilizator avertizat
| Peli75 a răspuns:

Nu există oameni proști, există oameni care nu vor să fie la un nivel mai înalt. Mai bine zis comod, adică ai vrea să fi la un nivel înalt dar fără mari eforturi.

| Axentea_Melinda_1956 a răspuns:

Faptul că te consideri "prost" reprezintă un punct roșu pentru tine. Cel care într-adevăr este prost, nici măcar nu-și dă seama, mai mult, este și fudul?