| george211090 a întrebat:

Ce tratament ar trebui sa iau pentru ganglion occipital inflamat?

Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Krax256 a răspuns:

Cel prescris de un specialist, respectiv un doctor. Asta daca nu vrei sa risti afectiuni mai grave intreband si facand ceea ce iti poate spune oricine pe net. Sa stii ca ceaiurile si tratamentele cu namol sau frectii cu usturoi nu merg oricum si la orice.winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

In mod logic, ala pe care ti l prescrie medicul

| MihaiNicu23 a răspuns:

Antibiotice, doar ca iti trebuie reteta si tot la medic ajungi.