| NoobMaster24 a întrebat:

de aproximativ o săptămână am început sa respir greu, am fost apoi la urgente și doctorul mi-a spus ca nu am probleme cu inima sau cu plămâni(nu fumez, nu beau cafea) iar ca problema ar putea sa fie din cauza ca am ridicat multe greutăți.
Am terminat tratamentul prescris iar încă am aceasta problema!
Ma poate ajuta cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Crylia a răspuns:

Deoarece simti ca tratamentul nu si-a facut efectul, poti oricand sa ii ceri altui medic o a doua parere. Poate primului i-au scapat niste detalii importante si din acest motiv nu a putut sa iti prescrie un tratament prea eficient.