| adsx a întrebat:

De cateva zile a inceput sa simt o mancarime in zona genitala.Cand m-am uitat am onservat niste puncte mici si rosii pe capul penisului.Ce este? De mentionat ca nu am avut contact sexual

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate ai facut alergie ceva.
Spala-te cu ceai de musetel/pelin.
Daca nu trece, adreseaza-te medicului cat mai curand.
O zi bunahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, ai o INFECŢIE genitală.

TREBUIE să mergi la un control la medicul specialist dermato-venerolog pentru confirmarea diagnosticului şi tratamentul adecvat!

Evident, ÎNTÂI mergi la medicul de familie pentru Trimitere la Dermato-venerologie.

Toate cele bune.

| Caro34 a răspuns:

Cel mai bine ar trebui sa consulti un medic care iti va indica analizele corespunzatoare. Nu ai avut niciodata contact sexual sau de curand? Este posibil sa fi facut vreo ciuperca care se va vindeca cu tratamentul specific. Numai bine!

| Anonimus1110 a răspuns:

Imi vine scarba