| Olivers a întrebat:

Bună ziua, de câteva zile simt o arsura sub piele in partea dreapta nu știu de la ce câteodată când apas mă și înțeapă sa fie apendicita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| udrescuf a răspuns:

Nu stiu ce sa zic ti-as tecomanda sa mergi la un medic pentru ca pe net nu gasesti rezolvare.

| Cortex a răspuns:

Iti recomand sa consulti un medic pana nu e prea tarziu.Asta daca vrei sa traiesti, bineinteles.Sanatate!

| xckx92 a răspuns:

Urgent trebuie mers la medic, pentru ca orice durere interna insotita de alta simptome poate fi periculoasa!