| andrei131cp a întrebat:

Buna ziua, de cateva zile tot imi simt uneori fața foarte calda, efectiv parca arde, cand pun mana pe fața e normala, nu se simte ca e calda dar o simt eu, cand nu mai simt fața imi simt ceafa foarte fierbinte, am facut analize la sange si au fost foarte bune, ma simt asa fara pofta de nimic, nici sa mananc nu-mi vine, nu-mi vine sa fac nimic, mai am si dureri asa in capul pieptului

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un control medical nu ti-ar strica.

| andrei131cp explică (pentru darrio2007):

Am fost la spital, mi au facut analize la sange, totul bine, ekg bun, au zis ca am mai puține batai pe minut decat e normal dar nu ii arata nimic neobișnuit, i-am zis ca fac sport de mic si a zis ca ar fi normal, ziua asa imi iau pusul pe telefon si am intre 58 65 bpm, seara cand ma pun sa adorm imi arata 44-48 bpm, precizez ca inainte faceam foarte des atacuri de panica