| ___Enzo a întrebat:

Buna ziua! De ce am mereu picioarele reci? Si vara la fel!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NiculaeClaudiuAndrei a răspuns:

Ai circulația proasta a sangelui

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De obicei, este problema de circulatie sanguina (umbla cel putin 3km zilnic, pe jos! ), dar poate fi si din alte motive.
Doar printr-o examinare ecografica si de laborator se poate afla cauza exacta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Circulație sanguină slabă.

| carevaescu a răspuns:

Cum au zis colegii, posibil circulația sanguină. posibil si nivelul scăzut al grasimii corporale

| simo456654 a răspuns:

Eu am asta de când eram mica deși practic sport și alerg. Poate esti o persoana cu o circulație mai proasta însă după părerea mea nu e motiv de îngrijorare