| georgyana a întrebat:

De ce imi curge sange daca nu am menstruatie.Am avut la sfarsitu lunii menstruatia. E posibil sa fiu racita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ar putea fi un semn de sarcina, sau semnul unui dezechilibru hormonal, sau semnul existentei uneui polip de endometru sau de col. NU e semn de raceala, du-te URGENT la ginecolog. Orice sangerare in afara menstruatiei este un mare semn de alarma.

mira
| mira a răspuns:

Brigaela ti-a dat cel mai bun sfat. Da-i ascultare cat mai repede. Mira

| nicky a răspuns:

Du-te neaparat la un ginecolog.

| asucme a răspuns:

Poate sa ai o ruptura. Poate sa ai o infectie. cel mai bine este sa consulti un doctor, insa este clar ca nu necesita amanare sau "carpire". Esti cea mai sigura investitie in viata, asa ca ai grija de tine mai presus de orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu inca nu am patit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la doctor si ai sa vezi ce-ti spune

| ddeala a răspuns:

Ooo da.deci si eu am aceeasi problema.nu imi curge mult dar curge. dk aflii cauza anunta-ma te rog:*