| Nobody_5569 a întrebat:

nu am mai intretinut relatii sexuale din iunie sa zic pe la sfarsitu lunii inainte de bac cu o sapt.si mi-a venit menstruatia pana acum fara nici o problema dar mi-a ramas in cap chestia ca as putea fi insarcinata.este posibil ceva?

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu este posibil nimic ai acusi 3 luni de cand iti vine ciclul de la ultimul contact sexul stai linistita nu ai patit absolut nimic!

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Nu esti insarcinata daca ti'a venit menstruatiahappy poti sa stai linistita...

| M4RC3L a răspuns:

Sunt sanse foarte mari...ai putea merge la un ginecolog sa verifici.winking

| wykyal a răspuns:

Pentru siguranta mai mare poti lua de la farmacie un test de sarcina

| Aeternum a răspuns:

Daca ai folosit prezervativ categoric nu esti insarcinata... dar ca sa te convingi cumparati un test de sarcina.Bafta!