| Andrei_Laurentiu_1994_tDOP a întrebat:

de ceva vreme ma confrunt cu o problema, imi ies niste bubite rosii pe piele, in special pe burta si pe maini care imi provoaca mancarimi, am fost la spital si mi-au spus ca e o alergie, am schimbat doua tratamente si nu au avut efect... Ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AlbNegru09 a răspuns:

Să mergi la medicul de familie. Poate eşti alergic la acele tratamente. Sau mergi la farmacie, sigur doamnele îți vor da ceva. Şi spune-le că ai luat ceva tratament dar nu şi-au facut efectul.