| yoloqerty a întrebat:

Buna ziua!
De ieri am o durere cam insuportabila de gat... am avut febra 38 (tot ieri) dar acum nu mai am.
Am aflat tot ieri ca am puroi in gat...
Iau medicatie cu antibiotic si alte medicamente.
Intrebarea mea este in cat timp poate sa imi treaca durerea asta de gat pentru ca efectiv nu mai pot sa suport durerea din cauza puroiului.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Andreeaioan115 a răspuns:

Cred ca ai meningita, dar tare te doare durerea din gat? Consulta un medic

| yoloqerty explică (pentru Andreeaioan115):

Am medicatie. am spus si mai sus.
Si nu e meningita aia stiu pana si eu ca e altfel (ai probleme cu ameteala, etc.; si eu nu am probleme cu ameteala)