| liviunm a întrebat:

De vreo saptamana si ceva mi-au aparut in zona abdominala niste vergeturi, din ce cauza apar alea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Bătrânețea bat-o vina! Scuzeeee.

| Freya1 a răspuns:

Te-ai ingrasat brusc iar neavand pielea elastica a puscat.
De la slabit si ingrasat haotic sau de la dezvoltarea brusca pot sa apara.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Asa apar ele din cauza ca mai stai aplecat.

| RoCkKiD a răspuns:

Probabil ai papat cam mult de pasti.

| RoCkKiD a răspuns (pentru RoCkKiD):

Sau asta sau ai nevoie de un test de sarcina.

| brigh7ness a răspuns:

Ai slabit in ultima perioada? Persoanele care slabesc se aleg cu vergeturi