| anonim_4396 a întrebat:

In zona abdominala mi-au aparut niste linii rosii mai grosute, de mici dimensiuni totusi. ce este oare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil vergeturi care apar de la luare în greutate foarte repede, dacă nu mergi până la medicul de familie.
Sănătate.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Vergeturi.
da apar si la baieti /barbati

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna,nu te lua dupa toti care posteaza pe aici, de cele mai multe ori in necunostiinta de cauza. Sifilisul are manifestari specifice si dureaza ceva timp pana organismul incepe sa reactioneze.
Problema ta poate fi din cauza imbracamintei, poate elastecul pantalonilor sau al lenjeriei intime este mai strans decat de obicei si produce aceste liniute pe piele. Nu te ingrijora si nu baga in seama orice.
Sper ca te-am ajutat!
Multa sanatate iti doresc!

| JIJ a răspuns:

Poti sa ai sifilis, daca amani sa faci un tratament poti sa inebunesti

| RB26DETT a răspuns (pentru JIJ):

De la ce sa am sifilis?

| JIJ a răspuns:

De la BTS

| Shotermaxx a răspuns:

Poate din cauza ca ai stat aplecat foarte mult.