| Rredhead8 a întrebat:

Bună ziua, doresc să știu dacă cineva de aici a plecat să lucreze ca asistent medical în Germania printr-o agenție de recrutare? Ce agenții recomandați? Care sunt lucrurile pe care ar trebui să le știu și de care ei nu menționează? Care sunt avantajele și dezavantajele? Se merită să lucrezi ca asistent medical în Germania? Este adevărat că faci și muncă de infirmier și dacă da, în ce constă mai precis? Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atena.sk Ai nevoie de germana, si experienta ca asistent medical, salariile sunt bune si e o firma de incredere - trecand peste faptul ca pe mine m-au contactat foarte greu.