| andrada22jj a întrebat:

Iau pastilute Diane 35, este prima luna, pastilele le-am terminat vineri si teoretic ar trebui ca menstruatia sa apara in urmatoarele 2-3 zile. Este miercuri si inca nu a aparut. Am efectuat pana acum 3 teste de sarcina, toate iesind negative. Sa fie un posibil efect secundar al anticonceptionalelor? Sau chiar exista riscul sa fiu insarcinata desi testele au aratat negativ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Orice tratament luat prima oara produce anumite schimbari in organism, pana este asimilat. Poate o luna, doua sa nu aiba strict efectele consemnate in prospect.Mai ai rabdare si incepe la timp urmatoarea serie.Bafta.