| Vasiloiu_Armand_1999 a întrebat:

Ieri la ora de sport cand am jucat fotbal am primit din greseala un genunchicin spate nu foarte tare,acasa am constatat cand am pus pana ca ma doare in zona unei vertebre, insa durerea este usoara nu ma deranjeaza daca ma aplec sau altceva doar daca apas acolo si durerea asi clasifica o durere usoara.Ar trebuii sa ma ingrijorez de ceva sau va trece cat de curand? Muktumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Daca e o durere usoara probabil ca o sa treaca, nu ar trebui sa-ti faci griji, insa daca nu trece sau nu se amelioreaza putin in cateva zile, mai exact pana luni, ca doar atunci mai prinzi medici prin cabinete, ar trebui sa mergi la medic.