| Lar12 a întrebat:

Buna ziua​! Ieri mi-au apărut niște pete culoare pielii nu sunt roșii, dar sunt vizibile ..De la ce poate fi, din cauza stresului in ultima vreme sunt cam stresata.Să răspundă cineva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Betty12345678 a răspuns:

Alergie.Mie de la caldura imi iasa.

| Lar12 explică (pentru Betty12345678):

O să dau cu crema de galbenele daca e alergie. Daca nu îmi dispar o să mă duc la un dermatolog

| Goddess23 a răspuns:

Buna. E posibil sa fie din cauza stresului dar poate fi si de la alergenii de primavara.

| FlorinPopa a răspuns:

Daca sunt albe sunt de Vitiligo.

| elysta a răspuns:

Mergi la medicul de familie si el o sa iti prescrie tratament sau sa te indrume catre un medic dermatolog.

| Lar12 explică (pentru elysta):

Am vorbit cu o asistenta și a spus sa îmi dau cu crema de galbenele și dacă nu trec în 2 zile să mă duc la un dermatolog