| NiculaeClaudiuAndrei a întrebat:

Buna ziua, imi cer scuze pentru intrebarea indecenta dar stie cineva cu ce sa imi iau parul de pe testicule sa incerc oare cu crema depilatoare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Veet for Men Body and Chest Hair Removal Cream 200ml-No colour
44, 23 RON56 RON
+24, 57 RON expedierea
9, 00 EUR
ASOS
Și epilator:
Trimmer Braun Silk-épil FG1100 3 in 1, 4 accesorii, Saculet pentru voiaj, Roz
76, 49 RON90 RON
+14, 99 RON expedierea
eMAG

Însă cel mai bine întrebați în magazinele de beauty fashion

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu cu crema aia.

| NiculaeClaudiuAndrei explică (pentru sadrian46):

Atunci cu ce este bine sa ma i-au?

| Wr3nch a răspuns:

Se poate si cu crema, dar pune intai un strop pe interiorul incheieturii sa vezi daca nu esti alergi. Ca daca esti si apuci sa te dai acolo o sa fie rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu crema depilatoare sau eventual epilatorul

| NiculaeClaudiuAndrei explică (pentru anonim_4396):

Ce crema depilatoare imi recomanzi si ce epilator?

| NiculaeClaudiuAndrei explică (pentru anonim_4396):

Multumesc

| NiculaeClaudiuAndrei explică (pentru anonim_4396):

Si in ce zona ma mai pot lua cu crema depilatoare si epilatorul?

| NiculaeClaudiuAndrei explică (pentru anonim_4396):

Cu crema depilatoare ma pot lua si pe piept, subrat, în jurul sfarcurilor, pe burta, inghinal si pe fese si in zona anusului ca barbat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NiculaeClaudiuAndrei):

Întrebați cel mai bine în magazinele de beauty fashion sau faceți o programare eventual la salon pentru epilare profesionista

| NiculaeClaudiuAndrei explică (pentru anonim_4396):

Imi cer scuze ca îndrăznesc să vă întreb dar dvs. in ce zone va luati cu crema depilatoare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NiculaeClaudiuAndrei):

Sunt femeie, este o diferență. Întrebați va rog la un salon care face epilare profesionista sau dați o căutare pe google in prealabil

| NiculaeClaudiuAndrei explică (pentru anonim_4396):

Ok,multumesc frumos o sa intreb sau o sa caut pe google, dar dvs. unde folositi crema depilatoare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NiculaeClaudiuAndrei):

Veet for Men Body and Chest Hair Removal Cream 200ml-No colour
44, 23 RON56 RON
+24, 57 RON expedierea
9, 00 EUR
ASOS
Și epilator:
Trimmer Braun Silk-épil FG1100 3 in 1, 4 accesorii, Saculet pentru voiaj, Roz
76, 49 RON90 RON
+14, 99 RON expedierea
eMAG

Însă cel mai bine întrebați în magazinele de beauty fashion