| Romi73 a întrebat:

Bună ziua. Îmi poate spune cineva la cât timp după ce am terminat chimioterapia îmi pot vopsi parul. Mulțumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Chimioterapia fac doar bolnavii de cancer, iar de la chimioterapie i ti va cădea părul, ce varsta ai?

| alexandrualind a răspuns:

O luna

| Steffyandree a răspuns:

Pai depinde... cam 2 ore

| Peridava a răspuns (pentru Steffyandree):

Tu, nu stii ce inseamna chimioterapie!

| Peridava a răspuns (pentru Steffyandree):

Bucura-te ca ai scapat sanatoasa. Lasa vopsitul un timp, organismul inca este slabit.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Steffyandree):

Numai prostii spui, informeaza te draga, si apoi vorbeste, la chimioterapie o sa i cada tot părul, va ramîne cheală, ce sa vopsească?