| zenghin a întrebat:

In urma unei incizii la deget in sticla am fost la medicul plastician pentru a-mi curatara rana si in timp ce imi curata rana a apasat mai tare cu penseta fix la locul taieturii si mi-a ramas degetul blocat... am facut RMN si nu a iesit nimic, ce credeti ca mi-a fost afectat? Nerv, maduva? Va rog frumos am nevoie de un raspuns cat mai concret
Tin sa precizez ca in urma traumatismului au aparut diferite simptomizatii, cum ar fi presiune in spatele urechilor, durere in piept, de picior. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce treaba are maduva, nu stim noi ce a facut medicul, mergi la el sa te consulte

2 răspunsuri:
| zenghin explică:

P.s: o parere, ce analize trebuie sa-mi fac, ecografie, rmn de finete? astept raspunsuri!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru zenghin):

Radiografie se face la oase la degete, asta trebuie radiografie.