| ciocio1993 a întrebat:

intrebarea mea este cam asa ...Azi noapte in jurul orei 01 m-am trezit cu o usoara durere de clavicula (in partea dreapta sub barbie,aici osul de langa gat ) si parca aveam impresia ca se incinge asa usor, nu pouteam dormi in pozitia pe burta, sau pe spate, prima oara am crezut ca e o simpla durere incomoda in care am dormit, cum stateam in fund parca nu ma durea, iar incercam sa dorm la fel dupa 20-30 secunde aparea aceeasi durerea nu durea rau,dar era foarte deranjatoare, parca aveam impresia ca se incinge usor, si imi venea sa ma mut de pe o parte pe alta si uite asa nu am putut sa dorm toata noapte ) ce naiba sa fi avut.? Multumesc celor care ma vor ajuta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| andyeyes99 a răspuns:

Ai dormit in patul tau?laughing
Si mie mi s-a intamplat intr-o seara sa vin tarziu si obosit cum eram mi-a fost lene sa ma duc sa imi fac patul si m-am culcat in sufragerie pe caneapea. A doua zi zici ca aveam umarul dizlocat dar a trecut de la sine.