| Florian_Sergiu_1967 a întrebat:

Mi-a cazut jumatate din spranceana stanga si am folosit ulei de ricin, usturoi si acum crema Lexema de 1mg.Degeaba,cade in continuare.Va rog sa ma ajutati cu un sfat ceva...Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi din cauza anemiei. Iti cade si parul sau doar sprancenele?

| sunmetal11 a răspuns:

Poate fi vorba despre colonii de acarieni, incearca tea tree oil, il gasesti in farmacii.
info mai jos:
https://doc.ro/frumusete/acarieni-gene-sprancene-deparazitare
,sanatate