| scx a întrebat:

mi-am scos azi nervul de la o masea,mi-a curatat frumos cu acele ace,n-am mai simtit nimic. Dupa ce m-a lasat anestezia si mi-a cimentat pe acolo ma doare intr-una. E okay sa ma doara? a mai ramas ceva,, nerv" care nu l-a scos si tra sa moara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

E ok sa te mai doara o perioada.Ia un nurofen ceva. Daca nu iti trece in cateva zile, mergi la dentist.

| Madalinqqq a răspuns:

Daca te tine durerea pana maine, poimaine trebuie sa te duci neaparat pentru ati spune de ce te doare!