| alondrakiss a întrebat:

Buna ziua! Morfologia de trimestru 2 unde o pot face gratuit in București.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Floridori a răspuns:

Cu trimitere de la medicul de familie, la orice maternitate de stat care sa aiba in ambulator medic specializat in astfel de ecografii, sau la clinicile private care au contract cu CNAS, dar la privat, locurile sunt limitate in fiecare luna.

Multa sanatate si sarcina usoara!