| Anamaria1995madalina a întrebat:

Nu stiu cum pot rezolva problema. De aproape 3 luni am usturimi la urinare si inainte de a urina durere deasupra vezicii. Am luat uractiv, deoarece eu suspectam o eventuala infectie urinara. Nu mi.a trecut, asa ca am trecut pe antibiotic, dar nici cu acesta nu mi.a trecut. Dupa 5 zile de la terminarea tratamentului am facut un examen de urocultura, dar acesta a iesit bine, urina fiind curata. Nu stiu ce sa mai iau ca sa-mi treava. A avut cineva simptomele mele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEGEABA ai făcut urocultură DUPĂ ce ai făcut tratament cu antibiotic! :(

Vezi alte detalii în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......-cum-stau/

Toate cele bune!

| DeliaCute a răspuns:

Mă ustura când mă p.i.ș. ahahahahah.Madalina Madalina ahahahahah Spăla *** cu tequila ahahahahah l.i.n.d.i.c.u.l cu tescovină ahahahahah să îi facă *** fină ahahahahah hai motoare motoare ahahah deasupra vezicii mă doare ahahahh

| DeliaCute a răspuns:

Fete ce-n constanța stau ahahahahah cu cremă la *** se dau ahahah"

| daywalker23 a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la un medic ginecolog pentru o consultatie, pentru ca aste nu sunt lucruri de dat cu presupusul sau sa te indopi cu pastile fara sa stii de ce suferi...O zi faina