| daniel941 a întrebat:

problema mea e urmatoarea, la varsta de 3-4-5 ani,nu mai stiu exact,am fost intepat de o albina in apropierea unui ochi,fiind foarte aproape de ochi mi-a atins un nerv,din cauza asta nu mai am acel ochi calibrat ca sa zic asa cu celalalt,adica când ma uit stanga/dreapta nu se uita amândoi egal,acel ochi se duce mai mult sau ceva de genu,problema este ca imi facusem ochelari,dar când am vazut ca nu au nici un efect,nu i-am mai purtat,mentionez ca la acel ochi vederea este mult mai slaba decat la celalalt si de aceea mil suprasolicita pe cel bun.
Vreau sa stiu daca exista vreo solutie de orice natura sa ma vindec,am inteles ca exista chirurgie pentru asa ceva,dar nu stiu costuri,nu stiu unde as putea face aceasta operatie, nu stiu nimic.
Ca o paranteza, am o mare usturime la ochi când ies de la caldura la frig...
Va rog frumos sa ma ajutati!
Astept raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| cleo2912 a răspuns:

Salut, nu ai spus niciun doctor de problema asta ca sa te poata ajuta in masura necesara? sad